• Villa Bryza przystąpiła do programu Polski Bon Turystyczny 500+.
  • Nasz obiekt znajduję się na liście podmiotów przyjmujących płatność w formie bonu turystycznego.
  • Mogą nas Państwo znaleźć pod nazwą Villa Bryza/Gotia Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
  • Bonem można uregulować należności za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Jeśli pobyt realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczycie Państwo u nas bonem.
  • Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w obiekcie nie opłatnie.
  • Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego.

Aby skutecznie skorzystać z bonu należy:

1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży do rozliczenia Państwa pobytu bonem.

2. Villa Bryza rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w obiekcie (telefonicznie, mailowo).

3. Podczas zameldowania recepcjonistka/recepcjonista poprosi o 16 cyfrowy kod a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.

4. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo gotówką podczas zameldowania. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na pozostałą część płatności recepcjonista/recepcjonistka nie wystawi faktury na firmę.